Çerez Örnek
canlı destek

Uluslararası Dil Sertifikası

Akreditasyon Sertifikası Almak İçin

Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Programı’na “Pearson Assured” tarafından hazırlanacak olan bu sertifikanın, uluslararası geçerliliği olup akademik/iş başvurularınızda size avantajı olabilecektir. Bu sertifikayı almak için aşağıdaki şartları yerine getirerek belirtilen tarihe kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

Pearson Assured nedir?

Dünyanın en büyük eğitim çözümleri şirketi Pearson tarafından sunulan akreditasyon hizmetidir. Ege Üniversitesi İngilizce Hazırlık Programı’nın uluslararası kalite standartlarında olduğunu göstermektedir. Sizler de bitirdiğiniz programın uluslararası akreditasyona sahip olduğunu gösteren, tanınmış ve talep edilen bu sertifikayı alabilirsiniz.

  1. Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu’nda 1 yıl eğitim gördükten sonra Final / Bütünleme sınavlarından başarılı olmak.
  2. Başvuru formunu doldurup Öğrenci İşlerine teslim etmek.
  3. Başvurusu, kayıtlar kontrol edildikten sonra kabul edilmiş olmak.
  4. Sertifika karşılığı olan bedeli başvuru formunda belirtilen banka hesabına yatırmak ve dekontu Öğrenci İşlerine teslim etmek.

Orijinal Pearson kitaplarından satın almış olup, bu kriterlere sahip olan öğrenciler sertifika bedelinden muaftır.

Başvuru Ücreti

31 Ağustos 2018'e kadar olan başvurular için: 100 TL

31 Ağustos 2018 sonrası başvurular için: 30 pound

Başvuru Tarihleri

-

Başvuru Formu

Başvuru Formunu indirmek için buraya tıklayınız.

Formu indirmekte problem yaşayan akıllı telefon kullanıcılarının bağlantıya basılı tutup açılan menüden “Bağlantıyı indir” ya da “Kaydet”e tıklamaları gerekmektedir.

Öğrenci İşleri Bilgi

(0232 311) 3104

(0232 311) 3106


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ