Çerez Örnek

Speaking Club

Speaking Club nedir?
Konuşma Kulübü, Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından hazırlık öğrencileri için oluşturulmuş bir etkinlik kulübüdür. Bu ders dışı etkinliğindeki amaç, öğrencilerin ana dili İngilizce olan yabancı bir öğretim görevlisiyle İngilizce konuşarak pratik yapma imkanı bulmalarıdır.

Speaking Club’a kimler katılabilir?
Konuşma Kulübüne İngilizcesini konuşarak geliştirmek isteyen tüm hazırlık sınıfı öğrencileri katılabilir. Hazırlık sınıfı öğrencisi dışında öğrenci kabul edilememektedir.

Speaking Club’da ne yapılıyor?
Konuşma Kulübünde etkinlik için bir konu belirlenir. Kulübe katılan öğrenciler de yabancı bir öğretim görevlisiyle bu konu çerçevesinde İngilizce konuşma imkanı bulur.

Speaking Club’a nasıl katılabilirim?
Speaking Club’a katılım başvurusu internet üzerinden doldurulan form aracılığıyla alınmaktadır. Başvuru bağlantısı aşağıdadır ve her etkinlik için kayıtlar etkinlikten 5 gün önce açılır. Bir etkinliğe en fazla 40 kişi katılabileceğinden, ilk başvuran 40 kişiden sonra, o etkinlik için artık başvuru kabul edilmeyecektir.

Etkinlik ne zaman yapılıyor? Nasıl başvurabilirim?
Etkinlik takvimini görüntülemek ve etkinliklere başvurmak için buraya tıklayınız. Etkinliklere katılmak için takvimi takip etmeyi ve etkinliğe 5 gün kala açılan başvuru formunu doldurmayı unutmayınız.

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ