Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller Yüksekokulu

Activity Club

Activity Club nedir?
Aktivite Kulübü, Ege Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından hazırlık öğrencileri için oluşturulmuş bir etkinlik kulübüdür. Bu kulübün amacı öğrencilerin çeşitli oyunlar oynayarak ve aktiviteler yaparak İngilizcelerini geliştirmek, kelime dağarcıklarına katkıda bulunmak, genel olarak öğrenmeye, özel olarak da İngilizce öğrenmeye karşı pozitif duygular geliştirmesini sağlamaktır.

Activity Club’a kimler katılabilir?
Aktivite Kulübüne İngilizcesini geliştirmek isteyen tüm hazırlık öğrencileri katılabilir.

Activity Club’da ne yapılıyor?
Aktivite Kulübünde, bu kulübü yürüten öğretim görevlisi ile birlikte, öğrencilerin İngilizcesini geliştirmeye, kelime bilgilerini arttırmaya yönelik çeşitli oyunlar oynanır ve aktiviteler yapılır.

Activity Club etkinliği nerede yapılıyor?
Etkinlik, ilan edilen gün ve saatlerde Yabancı Diller Yüksekokulunda yapılmaktadır.

Activity Club’a nasıl katılabilirim?
Activity Club’a katılım başvurusu internet üzerinden doldurulan form aracılığıyla alınmaktadır. Başvuru bağlantıları aşağıdadır ve her etkinlik için kayıtlar etkinlikten 4 gün önce açılır. Dilerseniz buraya tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı ya da ydy.ege.edu.tr adresindeki duyuruları takip ederek etkinlik kaydı açıldığında haberdar olabilirsiniz. Bir etkinliğe en fazla 20 kişi katılabileceğinden, ilk başvuran 20 kişiden sonra, o gün için artık başvuru kabul edilmeyecektir. Katılım formunu dolduran öğrenciler, her dersten önce güncellenecek kesin listeden isimlerini takip edip, seçtikleri gün ve saatte etkinliğin yapılacağı sınıfa/salona gelebilirler. Kayıt yaptırıp etkinliğe katılmayan öğrenciler takip eden etkinliğe katılamazlar.

İkinci öğretim hazırlık öğrencileri hangi saatte etkinliğe katılabilir?
İkinci öğretim hazırlık öğrencileri sabah ya da öğlen grubu etkinliklerinden dilediklerine katılabilirler.

4 gün içinde gerçekleşecek tüm kulüp tarihleri ve başvuru formları aşağıdadır.